AMBASADOŘI

Ladislav Pořízková

 

Laďka, nejlepší česká tenistka na vozíku, trpí od svých 18 let roztroušenou sklerózou, která ji po několika letech upoutala na invalidní vozík. Přesto se rozhodla s osudem bojovat a jako velká sportovkyně propadla tenisu na vozíku.

Rozhodla se, že pokoří vše, co jde a svou vytrvalostí, pílí a ohromnou motivací se za 2 tenisové sezony probojovala ze 111. místa na aktuální 41. místo světového žebříčku.

A protože je Laďka sportovkyně tělem i duší, svou laťku si zvýšila ještě výš. Nyní se chce dostat do elitní světové třicítky a otevřít si tak dveře na paralympiádu v Tokiu.

Vedle píle, vytrvalosti, financí a podpory přátel a partnerů je k dosažení takových cílů potřeba také profesionální sportovní vybavení. A tak přirozeně vznikla spolupráce s firmou Ultina.


Bohuslav Dvořák

Tento reprezentant ČR ve florbalu a basketbalu vozíčkářů, výborný lyžař na monoski a handbiker k naší radosti přijal nabídku stát se členem U-teamu.

Vyznává rychlou, tvrdou a agresivní hru i za cenu krušných střetů a pádů. Díky jeho nekompromisnímu hernímu stylu, sportovním zkušenostem a citu pro technický detail získává náš tým ideálního testovacího hráče se schopností podílet se na vývoji našich sportovních vozíků. Málokdo dokáže prověřit pevnost konstrukce a kvalitu komponentů tak jako Bohouš, a právě to nám pomáhá směřovat vývoj tím správným směrem.