INDIVIDUAL /everyday wheelchair

Dvě cesty k dokonalosti

Představujeme Vám nový přístup k produkci civilních vozíků. Nesvazují nás mantinely ve výrobě a vývoj je realizace našich osobních zkušeností. Po dlouhých a pečlivých přípravách přicházíme s dvěma směry uvažování a plnění představ zákazníků.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat: miroslav.sperk@ultina.cz


INDIVIDUAL ONE

základní cena včetně DPH: 95 330,- Kč

úhrada ZP včetně DPH: 45 000,- Kč

předepisovací kód ZP: 5010882

Víme, že není jednoduché vybrat ideálně zkonstruovaný a vybavený vozík. Z tohoto důvodu jsme ze zkušeností dlouholetých vozíčkářů, designerů, konstruktérů a znalců trhu takový vozík připravili. Ultina INDIVIDUAL ONE je naší představou dokonalé kombinace jednotlivých prvků vozíku pro aktivní životní styl. Precizní zaměření, pevný a lehký rám, kvalitní a bezpečný textil, špičková kola Spinergy, nadstandardní výbava a v neposlední řade i přiměřená cena a doba dodání vozíku činí z INDIVIDUAL ONE toho pravého společníka pro aktivní životní styl.

Při vývoji vozíků nemáme rádi kompromisy, a proto ani INDIVIDUAL ONE není kompromisním řešením. Jedná se o směr vycházející z našich letitých zkušeností, omylů a vítězství.


INDIVIDUAL PLUS

cena včetně DPH: 100 690,- Kč

úhrada ZP včetně DPH: 45 000,- Kč

předepisovací kód ZP: 5010881

Mechanický vozík s pevným rámem INDIVIDUAL PLUS je tím pravým představitelem #Bespoke metody. Hovoříme zde o vrcholně individuálním přístupu k zákazníkovi a jeho představě o ideálním vozíku. Rám, textil i výbava mohou být vytvářeny plně v režii zákazníka. Vždy se snažíme najít cestu, která je technicky možná a v plné míře vyhovující zákazníkovi. Vozíkem INDIVIDUAL PLUS otevíráme prostor k dosažení individuální dokonalosti.