PŘÍBĚHY


Marián Kamien

Majo Kamien je naše spřízněná, pohodová duše a rád vymýšlí nové technické řešení vozíků a handbiků, hlavně pro kvadrouše. Na handbike nejraději vyráží se svou ženou Zuzkou a jejich dvěma dětmi. My jsme také rádi že je mezi námi další aktivní sportovec. Již dva roky po úraze se zúčastnil svých prvních soutěží ve stolním tenise vozíčkářů a od té doby několikrát obhájil titul mistr Slovenska ve své kategorii.

Pinec také zásadně ovlivnil Mariánův leštěný Individual Plus I385 na 26″ Spinergy kolech. Aby se mu vozík při hře nevychyloval z přímého směru, má možnost pomocí páčky u pravé brzdy jednoduše zaaretovat přední kolečka. Pozornému jistě neunikne ani speciálně upravený textil zádové opěrky, díky kterému si na hru snadno přidělá k vozíku další madlo.

Máme ze spolupráce s Mariánem velkou radost a jsme vděční za důvěru.

 


Petr Svatoš


Jsme vděční, že se pro Ultinu rozhodl i český reprezentant ve stolním tenise Petr ‚Hoxik‘ Svatoš.

 

Podle trenéra měl z paralympijské výpravy do Tokia natrénováno nejvíce hodin a tohle nasazení se podepsalo i na jeho tuzemských výkonech. V témže roce se totiž stal čtyřnásobným mistrem ČR v různých kategoriích.

 

Petr je soutěživá osobnost a baví ho sporty, kde může poměřit své síly i s chodícími. To je spolu s pingpongem i sportovní rybaření, ve kterém také reprezentuje Českou republiku.

 

Kromě sportovních vrcholů ho můžete sem tam zahlédnout i nad davem fanoušků, kteří ho na hudebních festivalech nesou na rukách směrem k pódiu. Dalo by se tedy říct, že mu náleží i mistrovství v para crowd surfingu.

Přejeme Petrovi mnoho úspěchů a děkujeme za důvěru.

 

 

 

 

 

 

 


Henriett Koósz

Spolupráce s těmi nejlepšími je velká čest, ale zároveň i patřičná výzva, a i proto jsme velmi rádi, že se nám tato příležitost naskytla. Díky navázané spolupráci s rakouskou profesionální badmintonistkou – Henriett Koósz můžeme zkusit zase opět něco trochu jiného.

 

Vozík, který pro tuto špičkovou hráčku vyvíjíme, musí obstát v té nejlepší konkurenci, proto nenecháváme nic náhodě a k látce přistupujeme jako vždy velmi zodpovědně.

 

Čeká nás detailní vývoj „na papíře“, výběr těch nejlehčích doplňků, zkouška svařeného rámu zákazníkem a nakonec finální kompletace, přičemž vše probíhá v naší zbrusu nové, moderně vybavené dílně pod dohledem těch nejlepších konstruktérů a kontrolou laserové měřící techniky.

Heni, děkujeme za tuto příležitost a velmi se těšíme na výsledky naší společné práce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Daniel Minster

 

Dan je český kulturista, držitel profesionální licence, sportovec tělem i duší a velká osobnost. Před několika lety měl autonehodu, od které se ve svém životě neobejde bez vozíku. Přesto se nikterak nevzdává a naplno se věnuje profesionální kulturistice. Kromě toho srší optimismem, má za sebou řadu kvalitních výsledků a pro nás všechny je velkou inspirací.

Jsme velmi rádi, že Dan přijal naší nabídku a stal se představitelem značky Ultina. Pro kvalitní vývoj potřebujeme naše produkty testovat v těch nejextrémnějších podmínkách a víme, že Dan je tím pravým, kdo nám s tímto úkolem pomůže. Jsme vděčni za každý poznatek z náročných tréninků, soutěží, cest i pracovních dnů.

Velmi si této spolupráce vážíme a děkujeme za příležitost posouvat naše produkty zase o kousek dál. V neposlední řadě děkujeme i za pravidelnou reprezentaci na světových a domácích soutěžích, kde Dan kromě svého kulturistického umu a letité dřiny předvádí i naše technologické dovednosti.


Bohuslav Dvořák

Tento reprezentant ČR ve florbalu a basketbalu vozíčkářů, výborný lyžař na monoski a handbiker k naší radosti přijal nabídku stát se členem U-teamu.

Vyznává rychlou, tvrdou a agresivní hru i za cenu krušných střetů a pádů. Díky jeho nekompromisnímu hernímu stylu, sportovním zkušenostem a citu pro technický detail získává náš tým ideálního testovacího hráče se schopností podílet se na vývoji našich sportovních vozíků. Málokdo dokáže prověřit pevnost konstrukce a kvalitu komponentů tak jako Bohouš, a právě to nám pomáhá směřovat vývoj tím správným směrem.