Civilní vozíky

Nový přístup k produkci civilních vozíků. Nesvazují nás mantinely ve výrobě a vývoj je realizace našich osobních zkušeností. Našli jsme dvě cesty k dokonalosti.

Modely

Individual ONE

Cena včetně DPH od: na dotaz
Úhrada ZP včetně DPH: 45 000Kč
Předepisovací kód ZP: 5010882

Víme, že není jednoduché vybrat ideálně zkonstruovaný a vybavený vozík. Z tohoto důvodu jsme ze zkušeností dlouholetých vozíčkářů, designerů, konstruktérů a znalců trhu takový vozík připravili. Ultina Individual ONE je naší představou dokonalé kombinace jednotlivých prvků vozíku pro aktivní životní styl. Precizní zaměření, pevný a lehký rám, kvalitní a bezpečný textil, špičková kola Spinergy, nadstandardní výbava a v neposlední řade i přiměřená cena činí z Individual ONE toho pravého společníka pro aktivní životní styl.

Při vývoji vozíků nemáme rádi kompromisy, a proto ani Individual ONE není kompromisním řešením. Jedná se o směr vycházející z našich letitých zkušeností, omylů a vítězství.

Kontakt pro informace a objednávku: miroslav.sperk@ultina.cz

Individual PLUS

Cena včetně DPH od: na dotaz
Úhrada ZP včetně DPH: 45 000Kč
Předepisovací kód ZP: 5010881

Mechanický vozík s pevným rámem Individual PLUS je tím pravým představitelem #BESPOKE metody. Hovoříme zde o vrcholně individuálním přístupu k zákazníkovi a jeho představě o ideálním vozíku. Rám, textil i výbava mohou být vytvářeny plně v režii zákazníka. Vždy se snažíme najít cestu, která je technicky možná a v plné míře vyhovující zákazníkovi. Vozíkem Individual PLUS otevíráme prostor k dosažení individuální dokonalosti.

Kontakt pro informace a objednávku: miroslav.sperk@ultina.cz