Civilní vozíky

Nový přístup k produkci civilních vozíků. Nesvazují nás mantinely ve výrobě a vývoj je realizace našich osobních zkušeností. Našli jsme dvě cesty k dokonalosti.

Modely

Individual ONE

Cena na dotaz (dle konfigurace)
Hradí všechny zdravotní pojišťovny
Úhrada ZP včetně DPH: 43 825,60 Kč
Předepisovací kód ZP: 5010882

Víme, že není jednoduché vybrat ideálně zkonstruovaný a vybavený vozík. Z tohoto důvodu jsme ze zkušeností dlouholetých vozíčkářů, designerů, konstruktérů a znalců trhu takový vozík připravili. Ultina Individual ONE je naší představou dokonalé kombinace jednotlivých prvků vozíku pro aktivní životní styl. Precizní zaměření, pevný a lehký rám, kvalitní a bezpečný textil, špičková kola Spinergy, nadstandardní výbava a v neposlední řadě i přiměřená cena činí z Individual ONE toho pravého společníka pro aktivní životní styl.

Při vývoji vozíků nemáme rádi kompromisy, a proto ani Individual ONE není kompromisním řešením. Jedná se o směr vycházející z našich letitých zkušeností, omylů a vítězství.

Kontakt pro informace a objednávku: miroslav.sperk@ultina.cz

Individual PLUS

Cena na dotaz (dle konfigurace)
Hradí všechny zdravotní pojišťovny
Úhrada ZP včetně DPH: 43 825, 60 Kč
Předepisovací kód ZP: 5010881

Mechanický vozík Individual PLUS s pevným rámem je tím pravým představitelem #BESPOKE metody. Hovoříme zde o vrcholně individuálním přístupu k zákazníkovi a jeho představě o ideálním vozíku. Rám, textil i výbava mohou být vytvářeny plně v režii zákazníka. Vždy se snažíme najít cestu, která je technicky možná a v plné míře vyhovující zákazníkovi. Vozíkem Individual PLUS otevíráme prostor k dosažení individuální dokonalosti.

Kontakt pro informace a objednávku: miroslav.sperk@ultina.cz

Individual MINI

Cena na dotaz (dle konfigurace)
Hradí všechny zdravotní pojišťovny
Úhrada ZP včetně DPH: 45 000 Kč
Předepisovací kód ZP: 5010881

​Těžko si představit více potřebné než ty nejmenší z nás, kteří se již na začátku života musí potýkat s jeho největšími výzvami. Jsme vděční, že nám řada rodičů dala důvěru vyrobit pro ně a jejich ratolesti parťáka, který jim usnadní první cesty poznání.

Věříme, že obzvláště vozíky pro děti by měly být tou nejprecizněji zaměřenou a individuálně vyrobenou pomůckou pro aktivní život, protože musí podporovat co nejzdravější vývoj a schopnosti jejich rostoucích uživatelů. Vozík je proto možné opatřit mnoha funkčními prvky. Těmi jsou abdukční klín pro správný vývoj kyčlí, ergonomická zádová opěrka Tarta Design, jistící kolečko proti převrácení i bezpečnostní popruhy. Samozřejmostí je možnost výběru povrchových úprav a barev odolného rámu, komponentů i námi vyrobeného textilu. Myslíme také na rodiče a vozík lze tak vybavit i teleskopickým madlem s brzdami včetně aretace. Svou lehkostí a funkčním designem se Individual MINI namísto překážky stává příležitostí.

Kontakt pro informace a objednávku: miroslav.sperk@ultina.cz