Triride

Jsme českým dealerem Triride – nejvyspělejších přídavných elektrických pohonů kompatibilních s většinou mechanických vozíků.

O Triride

Před časem jsme osobně navštívili Giovanniho Conte – aktivního vozíčkáře, kutila, vizionáře, inovátora, manažera a CEO v jedné osobě. Zaujal nás jeho příběh i důraz na kvalitu a design v jeho firmě Triride. Rychle jsme se sblížili, naše spolupráce byla okamžitě položena do přátelské roviny, i proto si jí velmi vážíme. Triride, to jsou nejvyspělejší přídavné elektrické pohony kompatibilní s většinou mechanických vozíků.

Tato italská firma je průkopníkem elektrických pohonů, která vyniká nejen kvalitou a designem, ale i použitými technologiemi. Nabízí plně elektrické, hybridní a mechanické přídavné pohony. Mezi řadou modelů jsou kompaktní, skladná zařízení vhodné do města či pro časté převážení v dopravních prostředcích, ale také masivní stroje s velkými koly určené do těch nejnáročnějších terénů.

Všechny přídavné elektrické pohony disponují překvapivým výkonem, a i ten nejzákladnější model zdolá dříve nemyslitelné trasy. Snadné, rychlé a pevné spojení s vozíkem je pro Triride typické, stejně jako možnost individuální úpravy pohonu. Ať už jde o barevné provedení či způsob ovládání. Také díky celé řadě praktického příslušenství je každá cesta s přídavným elektrickým pohonem Triride zážitek.

Výrobce klade jedinečný důraz na možnost úplného přizpůsobení ovládání pro uživatele se zhoršenou funkcí rukou a nabízí mnoho konfigurovatelných řešení pro dosažení maximálního komfortu a bezpečí.

Patentované technologie dělají jízdu s přídavným pohonem delší, příjemnější a bezpečnější.

ICC

Inteligentní tempomat, který udržuje rychlost i při jízdě z kopce. (volitelná výbava)

IBS

inteligentní brzdový systém zajišťuje zpětné získávání energie při pozvolném brzdění motorem. (volitelná výbava)

MDC

Přímá kontrola pohybu umožňuje akceleraci i brždění jedním ovladačem (volitelná výbava u vybraných modelů)

Modely

Triride LIGHT

Cena včetně DPH od: 108 000Kč

Základní model italského výrobce přídavných pohonů, který je určen do města a mírných kopců. Z vlastních zkušeností však víme, že toho zvládne víc. Je-li pro vás rozhodující cena, hmotnost a volíte spíše méně náročné trasy se zpevněným povrchem, pak by tohle mohlo být něco pro Vás. Každý přídavný pohon si můžete barevně přizpůsobit, aby podtrhl Váš individuální styl a ladil i k vozíku. Rádi Vám poskytneme bližší informace.

Výkon: 670 W/890 W
Výchozí hmotnost: 8,5 kg
Velikost kola: 14″ (možnost 10″, 12″)

Kontakt pro informace a objednávku: tomas.moravik@ultina.cz

Triride SPECIAL LIGHT

Cena včetně DPH od: 132 700Kč

Tento univerzální model je ideálním kompromisem s dostatečným výkonem a nízkou hmotností.

Nabízí volbu nejen co se týká výkonu, ale také máte možnost zvolit ALLROAD variantu se širokým vzorkem spolu s karbonovým blatníkem.

Výkon: 900 W/1200 W
Výchozí hmotnost: 9 kg
Velikost kola: 14″ (možnost 10″, 12″ a ALLROAD)

Kontakt pro informace a objednávku: tomas.moravik@ultina.cz

Triride SPECIAL COMPACT HT

Cena včetně DPH od: 144 100Kč

Kompaktní přídavný elektropohon s malým kolem a velkým výkonem.

Italská firma tento model osazuje elektromotorem vlastní výroby, který vyniká vysokým točivým momentem (75 N/m). Tento model tedy oceníte hlavně na zpevněném povrchu v kopcovitém prostředí.

Výkon: 1000 W/1400 W (HT)
Výchozí hmotnost: 11 kg
Velikost kola: 12″ (možnost ALLROAD)

Kontakt pro informace a objednávku: tomas.moravik@ultina.cz

Triride FOLDABLE

Cena včetně DPH od: 113 600Kč

Skládací verze základního modelu s 12″ kolem, kterou oceníte především pokud potřebujete přídavný elektropohon často nákladat do auta či do letadla. Po složení ho můžete vložit do praktického vaku. Pohon lze také opatřit skládacími řídítky. To je jen pár z mnoha praktického příslušenství, které Triride nabízí. Neváhejte nám napsat o katalog.

Výkon: 670 W
Výchozí hmotnost: 8,2 kg
Velikost kola: 12″

Kontakt pro informace a objednávku: tomas.moravik@ultina.cz

Triride KIDS

Cena včetně DPH od: 108 000Kč

I ti nejmenší ocení svobodu, kterou poskytuje přídavný elektropohon.

Rodiče se nemusí strachovat díky snadné možnosti omezit výkon a tím i maximální rychlost pohonu. I u tohoto modelu dostupný systém přímé kontroly pohybu – MDC, který dělá Triride ještě bezpečnějším. Nebo je možnost pořídit si nouzovou brzdu na dálkové ovládání.

Jak to, že stojí tento model stejně jako verze pro dospělé? Již v standardní výbavě je dodáván s pokročilou technologií ICC a IBS. Děti mají také možnost si bez příplatku vybrat jednu ze základních barev.

Výkon: 540 W
Výchozí hmotnost: 7,5 kg
Velikost kola: 12″

Kontakt pro informace a objednávku: tomas.moravik@ultina.cz

Triride T-ROCKS

Cena včetně DPH od: 184 700Kč

Největší monstrum od značky Triride.

Platí zde vše, co bylo řečeno u předchozího modelu MadMax s tím rozdílem, že tento elektrický pohon má plášť do terénu.

Stejně jako u všech modelů máte možnost vybrat si z mnoha možností i co se týká vybavení a příslušenství. Ozvěte se nám a rádi se s Vámi podělíme o zkušenosti a bližší informace.

Výkon: 1500 W (HT)
Výchozí hmotnost: 12,8 kg
Velikost kola: 16″ nebo 20″

Kontakt pro informace a objednávku: tomas.moravik@ultina.cz

Triride TRIBIKE MANUAL

Cena včetně DPH od: 86 100Kč

V minutě promění téměř všechny mechanické vozíky na handbike bez nutností přesunů.

Lehký a kompaktní stroj s dvojitou brzdou, 8 nebo 11 převodovými stupni a ergonomickým šlapáním.

Odolný lak, kvalitní zpracování a čistě mechanické komponenty, díky kterým se na tohoto parťáka budete moci spolehnout po dlouhá léta.

Výchozí hmotnost: 9,5 kg
Velikost kola: 16″ nebo 20″

Kontakt pro informace a objednávku: tomas.moravik@ultina.cz

Triride HYBRID E PLUS

Cena včetně DPH od: 139 100Kč

V minutě promění téměř všechny mechanické vozíky na handbike, se kterým můžete vyrazit klidně na výlet. Nemusíte se vůbec držet zkrátka, protože díky asistenci šlapání elektromotorem dojedete opravdu daleko. Pomůže v tom i chytrá elektronika firmy Triride. I u cyklopohonu se totiž rekuperací dobíjí baterie. To se děje brzděním nebo při použití tempomatu z kopce, který tak motorovou brzdou udržuje rychlost. A když musíte náhodou dobít baterky vy, tak pomocí přímému ovládání plynu lze Tribike použít i čistě jako elektropohon bez nutnosti šlapání.

Výkon: 250 W
Výchozí hmotnost: 12,5 kg
Velikost kola: 16″ nebo 20″

Kontakt pro informace a objednávku: tomas.moravik@ultina.cz