Triride

Jsme českým dealerem Triride – nejvyspělejších přídavných elektrických pohonů kompatibilních s většinou mechanických vozíků.

O Triride

Před časem jsme osobně navštívili Giovanniho Conte – aktivního vozíčkáře, kutila, vizionáře, inovátora, manažera a CEO v jedné osobě. Zaujal nás jeho příběh i důraz na kvalitu a design v jeho firmě Triride. Rychle jsme se sblížili, naše spolupráce byla okamžitě položena do přátelské roviny, i proto si jí velmi vážíme. Triride, to jsou nejvyspělejší přídavné elektrické pohony kompatibilní s většinou mechanických vozíků.

Tato italská firma je průkopníkem elektrických pohonů, která vyniká nejen kvalitou a designem, ale i použitými technologiemi. Nabízí plně elektrické, hybridní a mechanické přídavné pohony. Mezi řadou modelů jsou kompaktní, skladná zařízení vhodné do města či pro časté převážení v dopravních prostředcích, ale také masivní stroje s velkými koly určené do těch nejnáročnějších terénů.

Všechny přídavné elektrické pohony disponují překvapivým výkonem, a i ten nejzákladnější model zdolá dříve nemyslitelné trasy. Snadné, rychlé a pevné spojení s vozíkem je pro Triride typické, stejně jako možnost individuální úpravy pohonu. Ať už jde o barevné provedení či způsob ovládání. Také díky celé řadě praktického příslušenství je každá cesta s přídavným elektrickým pohonem Triride zážitek.

Výrobce klade jedinečný důraz na možnost úplného přizpůsobení ovládání pro uživatele se zhoršenou funkcí rukou a nabízí mnoho konfigurovatelných řešení pro dosažení maximálního komfortu a bezpečí.

Patentované technologie dělají jízdu s přídavným pohonem delší, příjemnější a bezpečnější.

ICC

Inteligentní tempomat, který udržuje rychlost i při jízdě z kopce. (volitelná výbava)

IBS

inteligentní brzdový systém zajišťuje zpětné získávání energie při pozvolném brzdění motorem. (volitelná výbava)

MDC

Přímá kontrola pohybu umožňuje akceleraci i brždění jedním ovladačem (volitelná výbava u vybraných modelů)

Modely

Triride LIGHT

Cena od 108 000 Kč

Základní model italského výrobce přídavných pohonů, který je určen do města a mírných kopců. Z vlastních zkušeností však víme, že toho zvládne víc. Je-li pro vás rozhodující cena, hmotnost a volíte spíše méně náročné trasy se zpevněným povrchem, pak by tohle mohlo být něco pro Vás. Každý přídavný pohon si můžete barevně přizpůsobit, aby podtrhl individuální styl a ladil i k vozíku. Rádi poskytneme bližší informace.

Výkon: 670 W/890 W
Výchozí hmotnost: 9 kg
Velikost kola: 14″ (možnost 10″, 12″)

Kontakt pro informace a objednávku: tomas.moravik@ultina.cz

Triride SPECIAL LIGHT

Cena od 132 700 Kč

Tento univerzální elektrický přídavný pohon je ideálním kompromisem s dostatečným výkonem a nízkou hmotností.

Nabízí volbu nejen co se týká výkonu, ale stejně jako u základního modelu máte možnost zvolit různé velikosti kola a to už od 10″. To se osvědčí zejména v interiérech a městech, kde přijdou vhod i zpětná zrcátka.

Výkon: 900 W/1200 W
Výchozí hmotnost: 9,2 kg
Velikost kola: 14″ (možnost 10″, 12″ a ALLROAD)

Kontakt pro informace a objednávku: tomas.moravik@ultina.cz

Triride FOLDABLE

Cena od 113 600 Kč

Skládací verze základního modelu s 12″ kolem vhodná především, pokud potřebujete přídavný elektrický pohon často přepravovat autem či letadlem a hlavním požadavkem je skladnost. Kromě sklopného rámu je možné zvolit i teleskopické řešení. Lze ho také opatřit skládacími řídítky nebo stojanem s rychloupínákem, aby šel během chvíle zmenšit do minimálních rozměrů. Po složení pohon můžete vložit do praktického kolečkového kufru. To je jen pár z mnoha praktického příslušenství, které Triride nabízí. Neváhejte nám napsat o katalog.

Výkon: 670 W
Výchozí hmotnost: 8,2 kg
Velikost kola: 12″

Kontakt pro informace a objednávku: tomas.moravik@ultina.cz

Triride KIDS

Cena od 108 000 Kč

I ti nejmenší ocení svobodu, kterou poskytuje elektrický přídavný pohon.

Rodiče se nemusí strachovat, díky snadné možnosti omezit výkon a tím i maximální rychlost pohonu. I u tohoto modelu je dostupný systém přímé kontroly pohybu – MDC, který dělá Triride ještě bezpečnějším. Nebo je možnost pořídit si nouzovou brzdu na dálkové ovládání.

Jak to, že stojí tento model stejně jako verze pro dospělé? Již ve standardní výbavě je dodáván s pokročilou technologií ICC a IBS. Děti mají také možnost si bez příplatku vybrat jednu ze základních barev.

Výkon: 540 W
Výchozí hmotnost: 7,5 kg
Velikost kola: 12″

Kontakt pro informace a objednávku: tomas.moravik@ultina.cz

Triride SPECIAL COMPACT HT

Cena od 144 100 Kč

Nejoblíbenější přídavný elektrický pohon obzvláště ve verzi ALLROAD se širokým kolem spolu s karbonovým blatníkem. Toto středně velké kolo zvládá terén s lehkostí, a přitom zaručuje dobrou manévrovatelnost ve stísněnějších prostorech a interiéru.

Italská firma tento model osazuje elektromotorem s vlastní úpravou, který vyniká vysokým točivým momentem (75 Nm).

Výkon: 1000 W/1400 W (HT)
Výchozí hmotnost: 12 kg
Velikost kola: 12″ (možnost ALLROAD)

Kontakt pro informace a objednávku: tomas.moravik@ultina.cz

Triride HP16

Cena od 151 300 Kč

Díky většímu kolu snadno překonáte terénní nerovnosti v přírodě, stejně jako nástrahy města v podobě obrubníků a kočičích hlav. Již v základní verzi je vybaven nejsilnější baterií, která zaručí solidní dojezd.

Elektrické přídavné pohony s takovým výkonem jsou ke zvážení také pokud je žádoucí, aby si pohon poradil s vyšší hmotností břemene např. v podobě další osoby jedoucí na přípojné vlečce. Napište nám o katalog doplňků, kde kromě vlečky najdete spoustu dalších vychytávek.

Výkon: 1500 W
Výchozí hmotnost: 12,8 kg
Velikost kola: 16″

Kontakt pro informace a objednávku: tomas.moravik@ultina.cz

Triride T-ROCKS

Cena od 184 700 Kč

Největší monstrum od značky Triride.

T-Rocks je v základní výbavě opatřen špičkovou technologií této italské firmy, nejsilnější baterií a standardně je dodáván v černé nebo červené barvě. Díky velkému výkonu i kolu se jedná o elektrický přídavný pohon hlavně to terénu.

V takových podmínkách je téměř nutností mít systém prodloužení těžiště vozíku, které Triride nabízí. Ozvěte se nám a rádi se s Vámi podělíme o zkušenosti a bližší informace.

Výkon: 1500 W (HT)
Výchozí hmotnost: 13 kg
Velikost kola: 16″ nebo 20″

Kontakt pro informace a objednávku: tomas.moravik@ultina.cz

Tribike MANUAL

Cena od 86 100 Kč

V minutě promění téměř všechny mechanické vozíky na handbike bez nutnosti přesunů.

Lehký a kompaktní stroj s dvojitou brzdou, 8 nebo 11 převodovými stupni a ergonomickým šlapáním.

Odolný lak, kvalitní zpracování a čistě mechanické komponenty zaručují, že se na tohoto parťáka budete moci spolehnout po dlouhá léta.

Výchozí hmotnost: 10 kg
Velikost kola: 16″ nebo 20″

Kontakt pro informace a objednávku: tomas.moravik@ultina.cz

Tribike HYBRID E Plus

Cena od 139 100 Kč

Na svůj vozík si během chvilky připnete tento hybridní přídavný pohon a můžete vyrazit klidně na výlet. Nemusíte se vůbec držet zkrátka, protože díky asistenci šlapání elektromotorem dojedete opravdu daleko. Pomůže v tom i chytrá elektronika firmy Triride. I u cyklo pohonu se totiž rekuperací dobíjí baterie. To se děje brzděním nebo při použití tempomatu z kopce, který tak motorovou brzdou udržuje rychlost. Přímé ovládání rychlosti akcelerátorem slouží u Tribike pouze k rozjezdům a v krizových situacích, nelze ho však využívat jako čistě elektrický pohon bez nutnosti šlapání.

Výkon: 250 W
Výchozí hmotnost: 12,5 kg
Velikost kola: 16″ nebo 20″

Kontakt pro informace a objednávku: tomas.moravik@ultina.cz